خوانش و فراگیری «Grammar for IELTS :: گرامر ویژۀ آیلتس» اثر دایانا هاپکینز و پاولین کولن

معرفی اثر

گرامر ویژۀ آیلتس، از سری کتابهای کمبریج برای آمادگی آیلتس، موضوعات گرامری لازم برای آزمون آیلتس را به‌طور‌کامل پوشش می‌دهد و، همزمان با این، مهارتهای شنیداری لازم برای مدول لیسنینگ آیلتس را نیز به‌طور‌بنیادی تقویت می‌کند. کتاب دربردارندۀ طیف گسترده‌ای از تمرین و تکلیف برای مدولهای رایتینگ و ریدینگ آکادمیک و جنرال و نیز مدول لیسنینگ است و، افزون بر توضیحات بسیار ضروری و مفید گرامری، واژه‌نامۀ گرامر هم دارد.

این دورۀ درسی در عین حال که به آزمون آیلتس توجهی خاص دارد و از این رو برای متقاضیان آزمون آیلتس، به‌ویژه آنان که فرصت زیادی ندارند، کتابی ایده‌آل به شمار می‌آید، برای دوستداران فراگیری دقیق و اصولی دستور زبان انگلیسی قطع نظر از تمایل یا عدم تمایل به شرکت در آزمون هم کتاب ارزشمندی خواهد بود.

کتاب در مجموع بیست‌و‌پنج یونیت دارد و هر یونیت به چهار قسمت تقسیم می شود. «گرامر ویژۀ آیلتس»، که از جمله کتابهای رسمی آمادگی آیلتس است، می‌تواند به‌تنهایی یا در تلقیق با سایر کتابهای گرامر مطالعه شود.

این کتاب بسته به نیازهای کلاس و یکایک زبان‌آموزان می‌تواند از ابتدا تا به انتها یا با تمرکز خاص بر ضعفها و توجه ویژه به بخشهای ضروری‌تر خوانده شود.

گرامر ویژۀ آیلتس زبان‌آموز را گام به گام یاری می‌دهد تا فهم عمیقی از نقاط ضعف خود و نیز خطاهای رایج در قلمرو گرامر انگلیسی به دست آورد؛ تشریح یک‌یک موضوعات در آن بسیار رسا و فهم مطالب آن بسیار آسان است.

 

گسترۀ مباحث و هدفهای آموزشی

هدفهای اختصاصی

هدفهای عمومی

روش اجرا

  • جلسات هفتگی ویدئویی: درسگفتارهای آنلاین سنکرون از پلاتفرم Zoom
  • دسترسی به محتوا در سامانۀ مدیریت یادگیری: درسگفتارهای آنلاین آسنکرون از پلاتفرم LMS
  • پشتیبانی با سامانۀ تیکتینگ و انجمن اختصاصی
  • پشتیبانی از طریق ایمیل و واتساپ پویاواژه

نامنویسی

دورۀ کامل

  • پس از تکمیل فرایند نامنویسی لطفاً به ایمیل خود مراجعه فرمایید و حساب کاربری خود را ایجاد یا فعال کنید.

 

■ ■